TelefonováníTelefonování                                               

Telefonování on-line dotazník 

Monika Součková
 

Jmenuji se Monika Součková. Jsem nezávislá konzultantka v oblasti podpory obchodu a marketingu ICT a konzultantka osobního rozvoje.

Oblastí telefonování se zbývám již několik let, z toho v oblasti IT 4 roky. Mám rovněž zkušenosti s telefonováním v oblasti síťového marketingu. Za poslední 4 roky jsem zrealizovala tisíce telefonních hovorů s jednateli firem, IT řediteli, finančními i obchodními řediteli, ale i s recepčními a asistentkami ředitelů. Na této cestě jsem překonávala řadu překážek, odmítnutí, překonávala svůj strach, vystupovala ze své komfortní zóny, učila se emočně zvládat různé situace, vytvořila systém, a zároveň se radovala z úspěchů. 

 

Jsem si vědoma, že telefonování je náročná obchodní disciplína, ve které mnoho lidí troskotá či si přeje zlepšovat tuto dovednost. Rozhodla jsem se sdílet zkušenosti a dovednosti zaměřené na telefonování a napsat e-book pro ty, kteří chtějí rozvíjet dovednosti v této oblasti, a dosahovat tak rychleji a snadněji obchodních i osobních výsledků.

 

Žádám vás proto o vyplnění následujícího dotazníku pro získání zpětné vazby, co konkrétně vás zajímá, jaké oblasti si přejete zlepšit a rozvíjet. 

 

Telefonování on-line dotazník

 

Za vyplnění dotazníku dostáváte ode mne DÁREK.

                                                            

1)    články na téma Myšlení 1. ligy

- články s rozhovory TOP osobností – Jana Mühlfeita, Mariana Jelínka a Marie Diamond – na téma Myšlení 1. ligy, na kterých jsem osobně spolupracovala.

2)    článek na téma Pozitivní leader a odemykání potenciálu

- článek s rozhovorem s Janem Mühlfeitem, na kterém jsem osobně spolupracovala

3)    články na téma – nástěnky vizí, prosperita, tvorba vlastní reality

4)    Video – o networkingu

Proto, abych vám mohla dárek doručit, vyplňte komu a kam ho mám poslat :-)

Kontakt

Monika Součková

+ 420 723 833 733

O mně

  • Monika Součková Monika Součková

    Chcete zkvalitnit svůj život? Rozvíjet se a růst? Začít psát novou, lepší a krásnější kapitolu svého života? Jste ve správný čas na správném místě. 

    Více o Monice zde

Newsletter/Vše se dozvíte jako první

Chci odebírat zajímavé novinky a články:

Monika Součková © 2016. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode