Monika Součkováo Monice

Monika se v současné době věnuje obchodně-marketingovým a projektově zaměřeným aktivitám. Má zkušenosti s velkými českými i mezinárodními projekty a účastí na jejich řízení, s fúzí bankovních společností, mezinárodním transferem firem či start-upem, v rámci kterého budovala, vedla a trénovala tým lidí, zabývala se launchem produktů na český trh, business developmentem a marketingovými aktivitami.

V současné době rovněž působí jako lektor, konzultant osobního a profesního rozvoje. K osobnímu rozvoji se dostala skrz dvě významné události v jejím životě. Tou první událostí bylo střetnutí se s tvrdou realitou, kdy v podstatě ze dne na den přišla o práci a druhou událostí byly mezinárodní obchodní aktivity, díky kterým měla příležitost poznat klíčové inspirující osobnosti a jiný svět.  Monika začala číst knihy a účastnit se řady kurzů, seminářů, webinářů osobního rozvoje, sektávala se s inspirujícími osobnostmi v daném oboru, oblasti byznysu a podnikání. S lektorskou činností začala v rámci start-upu, kde školila a trénovala tým a podílela se na privátních školeních. S veřejnou lektorskou činností začala v roce 2013 U Džoudyho, kde vedla skupinové workshopy a posléze se zabývala privátními workshopy. 

Monika absolvovala Provozně ekonomickou fakultu na České zemědělské univerzitě v Praze s vedlejší specializací Komunikace a psychologie. Monika rovněž absolvovala sérii kurzů a seminářů osobního  a profesního rozvoje v čechách i v zahraničí. Mezi nejdůležitější považuje zahraniční trénink mezinárodní agentury Plath & Partner AG - Training, Business-Coaching & Consulting, který absolvovala v německém Speyeru u předních světových podnikatelů. Rovněž získávala poznatky, dovednosti a zkušenosti od špičkových českých i zahraničních speakerů, koučů a trenérů osobního rozvoje, jako např. Brian Tracy (Nový začátek, Umění uzavírání prodeje) či Marie Diamond (The Best of You, To nejlepší z Vás)Zásadním a současně přelomovým okamžikem byl pro mne den 5. dubna 2014, kdy jsem úspěšně absolvovala u AZ Teambuildingu kurz „Firewalkingu“ - přechod po žhavém uhlí, pod vedením Top koučky, Renaty Angelo (Kronowetterové)„Doslova a do písmene jsem si zhmotnila svůj sen, po kterém jsem již nějakou dobu toužila“. Chůze po ohni byl pro mne jedním z nejsilnějších zážitků, které jsem prožila. Firewalking mi zbořil mnohá paradigma (např. to že oheň pálí), naučil mne síle a ještě věší víře v sebe, v ostatní a v to, co nás přesahuje či silnému týmovému duchu. Největší zkušeností bylo to, jakou moc má naše mysl, jak strachy ovlivňují náš potenciál a jak je možné s nimi pracovat, jak strach přetavit v extázi,  a nastavit mysl tak, že je člověk schopen přejít přes uhlí a oheň při teplotě vyšší jak 500°C.  Tato zkušenost mi ukázala možnosti, že člověk, je schopen dokázat mnohem víc, než si ve skutečnosti myslí, že má v sobě ohromný potenciál, o kterém se mu ani nesnilo. Naše mysl a její správné nastavení dokáže ovládat i přírodní zákony!

  

Monika se zaměřuje na „učení prožitkem“, který Vám umožní propojit mysl, srdce a tělo a vytvoří Vám příležitost vystoupit z Vaší „komfortní zóny“. To Vám výrazně pomůže ve Vašem růstu, rozvoji a posunu. 

Monika se rovněž zaměřuje na práci s energetickým potenciálem, mentální techniky, vizualizace, afirmace, Schultzův a Jacobsonův autogenní trénink, relaxaci v hladině alfa, gestalt psychologii, Ho´oponopono, NLP (neuro-lingvistické programování), Silvovu metodu, EFT (techniky emoční svobody), meditace, poznatky neurověd a kvantové fyziky.

 

Její konzultace jsou zaměřeny zejména na:

sebepoznání

 osobní rozvoj 

leadership

stress management/work-life balance

komunikaci po telefonu a obchodní dovednosti

plánování a řízení času

 

Podrobnější informace o Moničiných službách získáte zde

 

„Věřím. Věřím v sebe. Věřím ve vesmír. Věřím v nekonečný lidský potenciál. Věřím, že člověk je schopen dokázat mnohem víc, než si myslí".

 

Co říkají o Monice a jejich službách zákazníci? Přečtěte si reference

 • Ing. Pavel Kotek, manažer a distributor, PM International, Elevator Products Area Account Manager, 2N TELEKOMUNIKACE a.s. Ing. Pavel Kotek, manažer a distributor, PM International, Elevator Products Area Account Manager, 2N TELEKOMUNIKACE a.s.

  S Monikou jsem měl tu čest spolupracovat v rámci projektu FitLine. Výjimečné v jejím koučování a tréninku je její energie, skutečný, opravdový zájem a potřeba pomáhat. Její koučování je vždy užitečná práce na sobě samém a diskutovaných tématech s vysokou mírou měřitelné přidané hodnoty. Moniku můžu všem jen doporučit.  

 • Vašek Kovář, masér, aromaterapeut, distributor Vašek Kovář, masér, aromaterapeut, distributor

   „Zážitek hodnotím jednoznačně pozitivně. Hodně se mi zalíbilo pohybovat se v prostoru, v těle s naprostou svobodou a nechat se unášet. Monika skvěle a přirozeně vedla celý workshop. Při cestě domů jsem se cítil lehký, čistý, radostný a měl jsem změněné vnímání prostředí. Viděl jsem okolo lidí, rostlin i předmětů tenkou průhlednou vrstvu nádherného a fascinujícího energetického pole. Tento pocit se mi vracel často zpátky několik měsíců. Tato technika pod Moničiným vedením mi pomohla udělat správná rozhodnutí i tím, že jsem zjednodušeně řečeno, měl větší náhled na sebe. Monika mi pomohla si připomenout, kdo vlastně jsem, odkud přicházím a kam a jak by měly směřovat další kroky v mém životě.  Děkuji Moniko!“ 

 • paní Široňová paní Široňová

  „Moniko, cítím se, díky Vám, dobře.“ 

Vše podstatné se dozvíte jako první/Newsletter

Kontaktujte mne a zanechte mi vzkaz zde

Monika na sociálních sítích

Kontakt

Monika Součková

+ 420 723 833 733

O mně

 • Monika Součková Monika Součková

  Chcete zkvalitnit svůj život? Rozvíjet se a růst? Začít psát novou, lepší a krásnější kapitolu svého života? Jste ve správný čas na správném místě. 

  Více o Monice zde

Newsletter/Vše se dozvíte jako první

Chci odebírat zajímavé novinky a články:

Monika Součková © 2016. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode