Více o Osho kundalini meditaci

15.08.2015 19:27

O workshopu:

Unikátní skupinový zážitkový workshop, který skrze pohyb, katarzi, tanec, pozorování a bytí obnovuje spojení a integraci těla, srdce a mysli. Odbourává stres a emoční bloky, pracuje s energetickým systémem těla a životní energií, vědomě pracuje s dechem. Rozvíjí schopnost pozorování, bytí v přítomném okamžiku „tady a teď", stavu flow, zaměření, nadhledu, vizualizace, intuice, kreativity, hravosti a radosti. Pomáhá vystoupit z komfortní zóny, zvědomit limity, strachy, staré programy a vzorce chování, utvořit a ukotvit novou realitu vnímání v běžném životě.

 

 

O technice:

Jedná se o směs pohybu (tance), odreagování, katarze a vlastní 15 minutové meditace. Celý workshop trvá hodinu a půl. Úvod je zaměřen na vzájemné představení, seznámení s technikou, navození stavu uvolnění a koncentrace na přítomný okamžik a správné vědomé dýchání.

Vlastní technika trvá 1 hodinu a má čtyři fáze poskládané tak, aby nejprve uvolnila z těla a mysli nahromaděný stres, a poté umožnila prožívat bezmyšlenkovitý a uvolněný stav relaxace.

1. fáze: 15 min: Třesení – tím rozpouštíme vše, co jsme v sobě, v těle nastřádali. Dovolíme si uvolnění a necháme celé svoje tělo třást. Pociťujeme přitom energii stoupající od chodidel nahoru. Necháme ji volně proudit. Oči mohou být otevřené nebo zavřené.

2. fáze: 15 min: Tanec - uvolnění do proudu energie, necháme tělo, aby se pohybovalo, jak potřebuje. Oči jsou většinou zavřené.

3. fáze: 15 min. Klid - sedíme nebo stojíme se zavřenýma očima, jsme svědkem toho, co se děje uvnitř i venku, vnímáme proudění energie páteří.

4. fáze: 15 min: Ticho – jsme pozorovatelem toho, co se v nás odehrává, ležíme se zavřenýma očima.

Workshop je ukončen sdílením.

 

 

Zpět

Kontakt

Monika Součková

+ 420 723 833 733

O mně

  • Monika Součková Monika Součková

    Chcete zkvalitnit svůj život? Rozvíjet se a růst? Začít psát novou, lepší a krásnější kapitolu svého života? Jste ve správný čas na správném místě. 

    Více o Monice zde

Newsletter/Vše se dozvíte jako první

Chci odebírat zajímavé novinky a články:

Monika Součková © 2016. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode