Proč je CONTENT "král" aneb jak rozvíjet on-line marketing

30.11.2016 16:53

Všechny skvělé věci v realitě se nejprve rodí v hlavě. Pokud člověk naváže a buduje ty správné kontakty, má skvělé komunikační schopnosti a vliv, umí propojit ty správné lidi, začnou se dít věci :-).

Protože vnímám, že je potřeba odevzdávat hodnotu jedinečného talentu a silných stránek zpět do společnosti propojila jsem zakladatele Cesty Úspěšných, Jana Skryju se svým šéfem (dnes již bývalým manažerem marketingu) Definity Systems, Ondrou Kučerou. Hoši se domluvili a vznikl prostor pro přednášku na Vysoké škole ekonomické. Je fajn dělit se o zkušenosti a sdílet know how i s mladou generací. Je to fajn forma, jak dát světu vědět – co člověk umí, budovat dobrou osobní reputaci, a zároveň rozšiřovat povědomí o firemní značce.

Celou přednášku s názvem SEO, PPC, e-mailing proč je content král aneb „jak rozvíjet vlastní on-line marketing přináší ve videu níže. 

Zpět

Kontakt

Monika Součková

+ 420 723 833 733

O mně

  • Monika Součková Monika Součková

    Chcete zkvalitnit svůj život? Rozvíjet se a růst? Začít psát novou, lepší a krásnější kapitolu svého života? Jste ve správný čas na správném místě. 

    Více o Monice zde

Newsletter/Vše se dozvíte jako první

Chci odebírat zajímavé novinky a články:

Monika Součková © 2016. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode