Každý příběh začíná v srdci

04.11.2017 10:10

Přivezli jsme do České republiky zajímavého hosta Alexndera Senchenka a zrealizovali s ním přednášku v rámci Festivalu Evolution na téme Schopnost tvorby vlastní reality, které se zúčastnilo přes 600 lidí. Když jsem seděla v sále, teprve tam mi došlo, co jsem svým přičiněním způsobila, že díky jedné myšlence a skvělým lidem kolem sebe může 600 lidí vyposlechnout informace, které jim zásadně mohou zlepšit a změnit život.

 

                                                               

                                         Takto vypadal náš stánek, na který zamířily i významné osobnosti v oblasti osobního rozvoje. 

 

 

Alexander Senchenko - řečník, kouč, autor a certifikovaný konzultant pro firemní rozvojové programy slavného neurologa Dr. Joe Dispenza, jednou z hlavním postav filmu Co my jen víme. Ve svých přednáškách kombinuje oblasti kvantové fyziky, neurologie, chemie mozku, biologie a genetiky, aby ukázal, co je opravdu možné. Vyplňuje mezeru mezi vědou a duchovnem. Díky jeho seminářům a přednáškám našli svůj vnitřní potenciál již tisíce lidí v mnoha zemích. Více informací o Alexanderovi najdete zde.

Ve Flowee studiu spokytnul Alexander Senchenko portálu Flowee rozhovor. Celý článek s rozhovorem najdete zde.

Díky moderním technologiím vám zprostředkováváme rozhovor pro Flowee a celou přednášku ve videích níže přímo do vašich domovů. 

Děkujeme Alexanderovi Senchenkovi za sdílení know how. Dále děkujeme Ctiradovi Hemelíkovi za prostor na Evolution Festivalu a ve Flowee studiu. Rovněž děkujeme Davidovi Formánkovi za jeho odvahu vystoupit z komfortní zóny a vystoupit na pódiu jako překladatel a moderátorskou činnost ve Flowee studiu. 

Zpět

Kontakt

Monika Součková

+ 420 723 833 733

O mně

  • Monika Součková Monika Součková

    Chcete zkvalitnit svůj život? Rozvíjet se a růst? Začít psát novou, lepší a krásnější kapitolu svého života? Jste ve správný čas na správném místě. 

    Více o Monice zde

Newsletter/Vše se dozvíte jako první

Chci odebírat zajímavé novinky a články:

Monika Součková © 2016. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode